@lithevilse
LiTHe Vilse
Vilsefakta

LiTHe Vilse är orienteringsföreningen för alla som pluggar på Linköpings Universitet.
Vi har träningar nästan alla dagar i veckan och håller oss för det mesta inom cykelavstånd från Ryd.

Sponsor
Sign-Sport lampspecialisten.se
Länkar
a s f t t
Medlemmar
Adam Staadig Tidaholms SOK Sisu adast334@student.liu.se
Agnes Westerberg Trollhättans SOK
Visas endast för inloggade
Albin Olausson Askersunds OK albol750@student.liu.se
Albin Detterfelt Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Alva Olsson Linköpings OK alvol428@student.liu.se
Anders Westberg
(Hedersmedlem)
IF Hagen
Visas endast för inloggade
Anders Ryefalk anders.ryefalk@gmail.com
Andreas Talberg Pedersen Motala AIF OL
Anna Algotsson OK Rodhen anna.algotson@hotmail.com
Anna Wehlin
Visas endast för inloggade
Anton Sundin OK Tisaren antsu865@student.liu.se
Anton Wiberg
Visas endast för inloggade
Anton Sjökvist Stora Tuna OK anton_sjokvist@hotmail.com
Anton Oddmo Pan-Kristianstad anton_oddmo@hotmail.com
Anton Sundgren L-100 IF o_anton@hotmail.com
Anton Persson
Axel Ek axeek414@student.liu.se
Bertil Eronn
(Hedersmedlem)
Linköpings OK
Carl Torstensson Emmaboda Verda OK carto178@student.liu.se
Carl Valjus Carva460@student.liu.se
Charlotta Carlsson IK NocOut.se
Visas endast för inloggade
Christoph Hartstein
Clara Berlin clara.berlin1@gmail.com
Daniel Nilsson Nyköpings OK danni768@student.liu.se
David Stigsmark Stora Tuna OK davst387@student.liu.se
Ebba Frisk ebba.frisk@hotmail.com
Ebba Ekman ebba.ekman@gmail.com
Elin Svensson IKHP elisv665@student.liu.se
Ellinor Eriksson OK Tisaren eller910@student.liu.se
Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna elna_3_1@hotmail.com
Emil Kalered Skogspojkarnas OK emika@ifm.liu.se
Emil Gunnarsson Eksjö SOK
Visas endast för inloggade
Emil Svalbring Målilla OK emisv030@student.liu.se
Emil Rankka OK Roxen emil.rankka@gmail.com
Emma Helmersson Västerås SOK emma1997@live.se
Emma Forsberg emmfo312@student.liu,se
Erica Pettersson IFK Göteborg eripe146@student.liu.se
Erik Boman Gävle OK eribo740@student.liu.se
Erik Lindgren KFUM Örebro OK eriklindgren@live.se
Erika Blixt OK Hammaren
Visas endast för inloggade
Fabian Steen fabian.steen.1997@gmail.com
Fanny Asketun Ok Roxen fanny.asketun@gmail.com
Fredrik Johansson IFK Växjö
Visas endast för inloggade
Fredrik Bjurulf Mjøndalen IF frebj842@student.liu.se
Frida Karlsson Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Frida Jönsson Hellstadius Södertälje Nykvarn OL Frida_hellstadius@hotmail.com
Gustav Stenhag gusst931@student.liu.se
Hanna Modig Tjärnström Linköpings OK hanmo115@student.liu.se
Hanna Lindkvist
Harald Ottmer harald@ottmer.se
Henning Ottmer henning@ottmer.se
Henrik Tosteberg Linköpings OK henrik.tosteberg@gmail.com
Henrik Eklund Växjö OK
Visas endast för inloggade
Hilda Mattsson Järla Orientering hilda_mattsson@hotmail.com
Jeanette Jönsson Hellstadius
Jenny Stenström jenst280@student.liu.se
Jenny Edgren Trollhättans SOK jenny.edgren@hotmail.com
Jenny Lindberg jennyl97@live.se
Jenny Karlsson
Jens Wängdahl Nyköpings OK LN_70_12@hotmail.com
Johan Persson
(Hedersmedlem)
Hagaby GoIF johpe937@gmail.com
Johan Nyman
(Hedersmedlem)
Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Johan Allard johal907@student.liu.se
Johan Eklund Växjö OK johaneklund.vlh96@gmail.com
Johan Nystrand johny404@student.liu.se
Johan Gustafsson OK Tyr ol.johan@hotmail.com
Johanna Näslund OK Nolaskogsarna johnna472@student.liu.se
Johannes Knutas Attunda OK
Visas endast för inloggade
Joline Ingelsson OK Hammaren jolin115@student.liu.se
Jonatan Andersson jonan860@student.liu.se
Josefine Höög jossan.hoog@hotmail.com
Josefine Klintberg
Julia Modig Tjärnström Linköpings OK julia.tjarnstrom@live.se
Julia Nayström julna449@student.liu.se
Julia Scherlin
Kajsa Hammarström Linköpings OK kajha569@student.liu.se
Karin Gustafsson Hagaby GoIF
Visas endast för inloggade
Karin Sjögren k-sjogren@hotmail.com
Lina Möller
Linnea Gustafsson
(Hedersmedlem)
Visborgs OK
Visas endast för inloggade
Linnéa Engstedt Tullinge SK engstedt.linnea@gmail.com
Linnea Nord
Visas endast för inloggade
Lisa Andersson Ärla IF lisan435@student.liu.se
Lovisa Ljung OK Njudung
Visas endast för inloggade
Lovisa Nilsson
Visas endast för inloggade
Ludvig Eriksson Södertälje Nykvarn OF ludvigeriksson@icloud.com
Lukas Gustavsson
(Hedersmedlem)
Linköpings OK vilse@cyrgon.se
Lukas Larsson Arboga OK
Visas endast för inloggade
Lukas Eveborn OK Roxen lukas@eveborn.se
Magnus Herberthsson
(Hedersmedlem)
Linköpings OK maher@mai.liu.se
Maily Sorri maily.sorri@hotmail.com
Maja Andersson OK Orion
Malin Sjöberg Hemlingby LK malin.r.sjoberg@hotmail.com
Malin Carlsson carlsson.s.malin@gmail.com
Marcus Jansson Garphyttans IF mrcsjnssn@gmail.com
Martin Jansson OK Rodhen
Visas endast för inloggade
Martin Särnbrink OK Tisaren martinsernbrink@gmail.com
Mathias Hallmén OK Denseln matha848@student.liu.se
Matilda Jonsson Linköpings OK matildajonsson.mj@gmail.com
Matilda Jonasson Tumba Mälarhöjden OK matilda_jonasson@live.se
Maxime Bonneau LOK maxbo907@student.liu.se
Mia Eronn
(Hedersmedlem)
Linköpings OK
Moa Svensson Nässjö OK moasv846@student.liu.se
Moritz Döllgast
Visas endast för inloggade
Niklas Olsson Skåneslättens OL
Visas endast för inloggade
Nils Wärnsberg
Olle Lindgren ollezon96@gmail.com
Olov Daniels Olov.daniels@gmail.com
Oskar Eklöf Ulricehamns OK
Visas endast för inloggade
Oskar Daniels Attunda OK oskda283@student.liu.se
Oskar Södergren Lithe vilse
Visas endast för inloggade
Per Carlborg Linköpings OK p.carlborg@gmail.com
Peter Aronsson
(Hedersmedlem)
Linköpings OK aronsson.peter@gmail.com
Peter Eriksson Linköpings OK p89e@hotmail.com
Pim Hedberg pimseplums@hotmail.com
Rasmus Elmelid Skåneslättens OL Rasel589@student.liu.se
Rasmus Birch Tyrberg rasmus.bt@gmail.com
Robert Pettersson IF Thor robpe634@student.liu.se
Råbert Norlund
Sanna Skoog sannaskoog@live.se
Sara Nordvall Forsberg OK Kolmården sarno174@student.liu.se
Sara Jelvegård Enhörna IF/ Linköpings OK sarajelvegard@hotmail.com
Sara Rönnby Enhörna IF/Tjalve IF sara.ronnby@hotmail.com
Sara Hamrefors sara.hamrefors@gmail.com
Sebastian Reznik
Simon Runefors Växjö OK simonrunefors@gmail.com
Sofia Salomonsson Linköpings OK salomonsson_589@hotmail.com
Stina Anderjon Växjö OK
Visas endast för inloggade
Sven Engström
Visas endast för inloggade
Therese Klintberg Linköpings OK therese.klintberg@hotmail.com
Tilda Johansson Tilda-J.96@telia.com
Tim Yngesjö tim.yngesjo@gmail.com
Tom Campbell owen97campbell@gmail.com
Tommy Nilsson
(Hedersmedlem)
Tove Ingvarsson tove.ingvarsson@gmail.com
Victor Norberg victor.e.norberg@gmail.com
Viktor Antonsson Eksjö SOK antonsson.viktor@gmail.com
William Pommer wilpo224@student.liu.se
Åsa Widarsson asawidarsson@gmail.com
Antal medlemar: 139 varav 10 st är hedersmedlemar.
Fel på sidan? Kontakta admins
© LiTHe Vilse