@lithevilse
LiTHe Vilse
Vilsefakta

LiTHe Vilse är orienteringsföreningen för alla som pluggar på Linköpings Universitet.
Vi har träningar nästan alla dagar i veckan och håller oss för det mesta inom cykelavstånd från Ryd.

Sponsor
Sign-Sport lampspecialisten.se
Länkar
a s f t t
Medlemmar
Adam Staadig Tidaholms SOK Sisu adast334@student.liu.se
Adam Erickson Bodafors OK adaer727@student.liu.se
Agnes Westerberg OK Roxen
Visas endast för inloggade
Albin Selerud
Visas endast för inloggade
Alexandra Sundgren OK Roslagen alexandra.sundgren@hotmail.com
Algirdas Bartkevitcius
Amanda Rangert
Visas endast för inloggade
Anders Westberg
(Hedersmedlem)
IF Hagen
Visas endast för inloggade
Anders Wilzén
Visas endast för inloggade
Andreas Zeijlon andze132@student.liu.se
Anna Wehlin
Visas endast för inloggade
Anna Johansson
Anton Sundgren L-100 IF o_anton@hotmail.com
Anton Persson
Arvid Linder
Visas endast för inloggade
Arvid Henriksson
Axel Ek axeek414@student.liu.se
Bertil Eronn
(Hedersmedlem)
Linköpings OK
Carl Torstensson Emmaboda Verda OK carto178@student.liu.se
Christoffer Johansson
Visas endast för inloggade
Clara Berlin clara.berlin1@gmail.com
Daniel Nilsson Nyköpings OK danni768@student.liu.se
Elin Svensson IKHP elisv665@student.liu.se
Ellinor Eriksson OK Tisaren eller910@student.liu.se
Emil Kalered Skogspojkarnas OK emika@ifm.liu.se
Emil Rankka OK Roxen emil.rankka@gmail.com
Emma Helmersson Västerås SOK emma1997@live.se
Emma Bengtsson Årsunda IF emma.l.bengtsson@hotmail.com
Emma Beskow Falkenbergs OK
Visas endast för inloggade
Erica Pettersson IFK Göteborg eripe146@student.liu.se
Erik Boman Gävle OK eribo740@student.liu.se
Erik Lindgren OK Tisaren eriklindgren@live.se
Erik Berglund
Visas endast för inloggade
Erika Blixt OK Hammaren
Visas endast för inloggade
Fabian Steen Ok Enen fabian.steen.1997@gmail.com
Fanny Asketun Ok Roxen fanny.asketun@gmail.com
Filip Karlsson IF Hagen filipaxel97@gmail.com
Fredrik Johansson IFK Växjö
Visas endast för inloggade
Fredrik Bjurulf Mjøndalen IF frebj842@student.liu.se
Fredrik Johansson Jr OK Nackhe
Visas endast för inloggade
Frida Karlsson Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Frida Jönsson Hellstadius Södertälje Nykvarn OL Frida_hellstadius@hotmail.com
Gustaf Sundbüe OK Hällen
Visas endast för inloggade
Gustav Nyholm OK Linné
Visas endast för inloggade
Hanna Modig Tjärnström Linköpings OK hanmo115@student.liu.se
Hanna Hamrell hanha664@student.liu.se
Henrik Tosteberg Linköpings OK henrik.tosteberg@gmail.com
Henrik Hamrefors Västerås SOK
Visas endast för inloggade
Henrik Eklund Växjö OK
Visas endast för inloggade
Hugo Lindell L-100 IF hugli837@student.liu.se
Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje Nykvarn Orientering
Visas endast för inloggade
Jenny Edgren Trollhättans SOK jenny.edgren@hotmail.com
Jens Wängdahl Nyköpings OK LN_70_12@hotmail.com
Jesper Sjöblom SNO Jespersjoeblom@gmail.com
Jesper Jissbacke Gävle OK
Visas endast för inloggade
Joel Käll-Karlsson Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Johan Persson
(Hedersmedlem)
Hagaby GoIF johpe937@gmail.com
Johan Nyman
(Hedersmedlem)
Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Johan Eklund Växjö OK johaneklund.vlh96@gmail.com
Johan Nystrand johny404@student.liu.se
Johan Gustafsson OK Tyr ol.johan@hotmail.com
Johan Stenström Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Johannes Knutas Attunda OK
Visas endast för inloggade
Joline Ingelsson OK Hammaren jolin115@student.liu.se
Jonas Ehn
Josefine Höög jossan.hoog@hotmail.com
Julia Modig Tjärnström Linköpings OK julia.tjarnstrom@live.se
Julia Sjöbrink
Kajsa Hammarström Linköpings OK kajha569@student.liu.se
Karin Gustafsson Hagaby GoIF
Visas endast för inloggade
Karin Sjögren k-sjogren@hotmail.com
Klara Ljunggren Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Kristin Willamo
Visas endast för inloggade
Linnea Gustafsson
(Hedersmedlem)
Visborgs OK
Visas endast för inloggade
Linnea Nord Ok Klemmingen
Visas endast för inloggade
Lovisa Nilsson
Visas endast för inloggade
Lukas Gustavsson
(Hedersmedlem)
Linköpings OK vilse@cyrgon.se
Lukas Eveborn OK Roxen lukas@eveborn.se
Magnus Herberthsson
(Hedersmedlem)
Linköpings OK maher@mai.liu.se
Malin Carlsson TGOK carlsson.s.malin@gmail.com
Marcus Jansson Garphyttans IF mrcsjnssn@gmail.com
Maria Gustafsson
Martin Djerf
Mathias Hallmén OK Denseln matha848@student.liu.se
Mattias Perneby
Visas endast för inloggade
Max Klasson OK Ravinen
Visas endast för inloggade
Maxime Bonneau LOK maxbo907@student.liu.se
Mia Eronn
(Hedersmedlem)
Linköpings OK
Moa Svensson Nässjö OK moasv846@student.liu.se
Noa Pruth
Visas endast för inloggade
Olle Lindgren ollezon96@gmail.com
Oscar Sjöberg
Visas endast för inloggade
Oscar Sturk Waxholms OK oscar.sturk@gmail.com
Oskar Daniels Attunda OK oskda283@student.liu.se
Oskar Södergren Lithe vilse
Visas endast för inloggade
Per Carlborg Linköpings OK p.carlborg@gmail.com
Peter Aronsson
(Hedersmedlem)
Linköpings OK aronsson.peter@gmail.com
Peter Eriksson Linköpings OK p89e@hotmail.com
Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad pimseplums@hotmail.com
Robert Pettersson IF Thor robpe634@student.liu.se
Roushan Rezvani Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Sara Nordvall Forsberg OK Kolmården sarno174@student.liu.se
Sara Rönnby Enhörna IF/Tjalve IF sara.ronnby@hotmail.com
Sara Hamrefors sara.hamrefors@gmail.com
Simon Runefors Växjö OK simonrunefors@gmail.com
Sofia Salomonsson Linköpings OK salomonsson_589@hotmail.com
Staffan Ek staffanek@gmail.com
Stina Anderjon Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Sven Engström
Visas endast för inloggade
Therese Klintberg Linköpings OK therese.klintberg@hotmail.com
Tim Yngesjö tim.yngesjo@gmail.com
Tobias Beckius Linköpings OK tobbe395@student.liu.se
Tobias Thorén
Tommy Nilsson
(Hedersmedlem)
Tyra Klein Södertälje Nykvarn Orientering tyra.kleijn@gmail.com
Viktor Häggström Skarpnäcks OL
Visas endast för inloggade
William Pommer wilpo224@student.liu.se
Antal medlemar: 117 varav 10 st är hedersmedlemar.
Fel på sidan? Kontakta admins
© LiTHe Vilse