@lithevilse
LiTHe Vilse
Vilsefakta

LiTHe Vilse är orienteringsföreningen för alla som pluggar på Linköpings Universitet.
Vi har träningar nästan alla dagar i veckan och håller oss för det mesta inom cykelavstånd från Ryd.

Sponsor
Sign-Sport lampspecialisten.se
Länkar
a s f t t
Medlemmar
Adam Erickson Bodafors OK adaer727@student.liu.se
Agnes Westerberg Trollhättans SOK
Visas endast för inloggade
Albin Selerud
Visas endast för inloggade
Alexandra Sundgren OK Roslagen alexandra.sundgren@hotmail.com
Amanda Rangert
Visas endast för inloggade
Anders Westberg
(Hedersmedlem)
IF Hagen
Visas endast för inloggade
Andreas Zeijlon andze132@student.liu.se
Anna Wehlin
Visas endast för inloggade
Anton Sundgren L-100 IF o_anton@hotmail.com
Arvid Linder
Visas endast för inloggade
Bertil Eronn
(Hedersmedlem)
Linköpings OK
Clara Berlin clara.berlin1@gmail.com
Elin Svensson IKHP elisv665@student.liu.se
Ellinor Eriksson OK Tisaren eller910@student.liu.se
Emil Rankka OK Roxen emil.rankka@gmail.com
Emma Helmersson Västerås SOK emma1997@live.se
Emma Bengtsson Årsunda IF emma.l.bengtsson@hotmail.com
Emma Beskow
Visas endast för inloggade
Erica Pettersson IFK Göteborg eripe146@student.liu.se
Erik Lindgren OK Tisaren eriklindgren@live.se
Erik Berglund
Visas endast för inloggade
Erika Blixt OK Hammaren
Visas endast för inloggade
Fabian Steen Ok Enen fabian.steen.1997@gmail.com
Fanny Asketun Ok Roxen fanny.asketun@gmail.com
Filip Karlsson IF Hagen filipaxel97@gmail.com
Frida Jönsson Hellstadius Södertälje Nykvarn OL Frida_hellstadius@hotmail.com
Gustaf Sundbüe
Visas endast för inloggade
Gustav Nyholm OK Linné
Visas endast för inloggade
Henrik Hamrefors Västerås SOK
Visas endast för inloggade
Henrik Eklund Växjö OK
Visas endast för inloggade
Hugo Lindell L-100 IF hugli837@student.liu.se
Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje Nykvarn Orientering
Visas endast för inloggade
Jesper Sjöblom -II- Jespersjoeblom@gmail.com
Jesper Jissbacke Gävle OK
Visas endast för inloggade
Johan Persson
(Hedersmedlem)
Hagaby GoIF johpe937@gmail.com
Johan Nyman
(Hedersmedlem)
Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Johan Eklund Växjö OK johaneklund.vlh96@gmail.com
Johan Nystrand johny404@student.liu.se
Johan Gustafsson OK Tyr ol.johan@hotmail.com
Johan Stenström Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Johannes Knutas Attunda OK
Visas endast för inloggade
Jonas Ehn
Julia Modig Tjärnström Linköpings OK julia.tjarnstrom@live.se
Karin Gustafsson Hagaby GoIF
Visas endast för inloggade
Karin Sjögren k-sjogren@hotmail.com
Klara Ljunggren Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Kristin Willamo
Visas endast för inloggade
Linnea Gustafsson
(Hedersmedlem)
Visborgs OK
Visas endast för inloggade
Lukas Gustavsson
(Hedersmedlem)
Linköpings OK vilse@cyrgon.se
Magnus Herberthsson
(Hedersmedlem)
Linköpings OK maher@mai.liu.se
Malin Carlsson carlsson.s.malin@gmail.com
Marcus Jansson Garphyttans IF mrcsjnssn@gmail.com
Mattias Perneby
Visas endast för inloggade
Max Klasson OK Ravinen
Visas endast för inloggade
Maxime Bonneau LOK maxbo907@student.liu.se
Mia Eronn
(Hedersmedlem)
Linköpings OK
Moa Svensson Nässjö OK moasv846@student.liu.se
Noa Pruth
Visas endast för inloggade
Olle Lindgren ollezon96@gmail.com
Oscar Sjöberg
Visas endast för inloggade
Peter Aronsson
(Hedersmedlem)
Linköpings OK aronsson.peter@gmail.com
Robert Pettersson IF Thor robpe634@student.liu.se
Sara Hamrefors sara.hamrefors@gmail.com
Simon Runefors Växjö OK simonrunefors@gmail.com
Stina Anderjon Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Tommy Nilsson
(Hedersmedlem)
Tyra Klein Södertälje Nykvarn Orientering tyra.kleijn@gmail.com
Viktor Häggström Skarpnäcks OL
Visas endast för inloggade
Antal medlemar: 68 varav 10 st är hedersmedlemar.
Fel på sidan? Kontakta admins
© LiTHe Vilse