Vilsefakta

LiTHe Vilse är orienteringsföreningen för alla som pluggar på Linköpings Universitet.
Vi har träningar nästan alla dagar i veckan och håller oss för det mesta inom cykelavstånd från Ryd.

Sponsor
2xper
Länkar
f a s t
Vilse i andra medier
f f t t
Medlemmar
Adam Bratt Tullinge SK adam.adambratt@gmail.com
Agnes Djurstedt Eksjö SOK
Visas endast för inloggade
Alice Svensson Finndahl
Alice Stattin alice.stattin@hotmail.com
Alice Johansson OK Tisaren alice.04@hotmail.se
Alma Leijon Härlövs IF alma.leijon@gmail.com
Alma Appelgren Linköpings OK appelgrenalma@gmail.com
Amanda Ekblad
Visas endast för inloggade
Ambre Genard ambre.genard04@gmail.com
Anders Westberg
(Hedersmedlem)
IF Hagen
Visas endast för inloggade
Andreas Magnvall Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Anna Nordholm Sävedalens AIK
Visas endast för inloggade
Anna Nilsson Garphyttans IF
Visas endast för inloggade
Aron Enström aronens@gmail.com
Arvid Linder
Visas endast för inloggade
Arvid Glavare Karlsson arvidglavare@gmail.com
Axel Severinson egen_karta axel47121@gmail.com
Axel Eveborn SOK Viljan axelent03@gmail.com
Bertil Eronn
(Hedersmedlem)
Linköpings OK
Carl-Henrik Wass carwa830@student.liu.se
Corina Hüni Linköping OK
Visas endast för inloggade
Cornelia Krafft IF Thor cornelia.krafft@telia.com
Daniel Nou
Visas endast för inloggade
Daniel Rönnqvist
Daniel Andersson daniel-andersson2011@hotmail.com
Daniel Gardsten danga447@student.liu.se
Dante Sevedsson dante.sevedsson1mm@gmail.com
Ebba Adebrant
Visas endast för inloggade
Ebba Wåhlén ebbawahlen03@gmail.com
Elin Lindblad OK Djerf elin.lindblad@hotmail.se
Ella Michaeli Goldman ella.m.goldman@gmail.com
Ella Schylberg ellsc586@student.Liu.se
Ellen Thorsén Surahammars SOK ellen.thorsen1405@gmail.com
Ellinor Hamberg hamberg.ellinor@gmail.com
Elsa Albinsson Ok Tyr
Visas endast för inloggade
Embla Linge embli590@student.liu.se
Emelie Eriksson
Visas endast för inloggade
Emelie Schönenberg emelie1.sch@gmail.com
Emil Grehn Linköpings OK (f.d OK Rodhen)
Visas endast för inloggade
Emil Hamrin LiTHe Syra
Visas endast för inloggade
Emil Larsson OK Tisaren emil.a.larsson@live.se
Emil Ljungemyr
Emily Fong emifo534@student.liu.se
Emma Bengtsson Linköpings OK emma.l.bengtsson@hotmail.com
Emma Beskow Falkenbergs OK
Visas endast för inloggade
Emma Nyberg
Erik Wigle SNO
Visas endast för inloggade
Filip Möller OK Södertörn filip.moller12@gmail.com
Fredrik Johansson Jr OK Nackhe
Visas endast för inloggade
Frida Jönsson Hellstadius Linköpings OK frida.jh@outlook.com
Frida Johansson OK Djerf fjsthv@gmail.com
Fritjof Axelsson FK Göingarna
Visas endast för inloggade
Georg Eklöw
Visas endast för inloggade
Gunnar Engström Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Gustav Östensson OK Tranan
Visas endast för inloggade
Gustav Träff NAIS Orienteringsklubb gustav.traff01@gmail.com
Hanna Hugosson Sundsvalls OK
Visas endast för inloggade
Hanna Lagerberg Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Henrik Hamrefors Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Henrik Eklund Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Herman Karlsson herman.karlsson0416@gmail.com
Hillevie Svärd SNO hillevie.svard@gmail.com
Hugo Johansson hugjo627@student.liu.se
Hugo Forssell CK Hymer hugo.forssell@hotmail.com
Ida Edin LiTHe Syra ida.edin01@gmail.com
Ida Lanzén LiTHe Syra idalanzen105@gmail.com
Irmalinn Nilsson irmalinn.n@gmail.com
Jakob Österlund osterlund.jakob@gmail.com
Jakob Wijk
Jakob Tomasson
Jakob Fasth
Jan Neelissen Södertälje Nykvarn OF
Visas endast för inloggade
Jesper Sjöblom Södertälje Nykvarn OF jespersjoeblom@gmail.com
Johan Persson
(Hedersmedlem)
Hagaby GoIF johpe937@gmail.com
Johan Nyman
(Hedersmedlem)
Forsa OK
Visas endast för inloggade
Johan Allard johan.allard42@gmail.com
Johan Stenström Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Johan Hagströmer OK Hällen johan.hagstromer@gmail.com
Johan Årbrink Linköpings OK johan.arbrink@gmail.com
Johan Lundbäck Järfälla OK johanlundback@icloud.com
Johan Mårtensson IF Hagen jomar862@student.liu.se
Johanna Gustås Linköpings OK
Visas endast för inloggade
John Larsson lonkman Rånäs OK
Visas endast för inloggade
John Nordin Johno366@student.liu.se
Jonathan Jylltorp Linköpings OK jonathan.jylltorp@gmail.com
Jonathan Lind Ericsson
Júlia Goldmann Linköpins OK (+Salgótarján Dor gjulika1@gmail.com
Kajsa Ward Ok Vivill
Visas endast för inloggade
Kalle Järn LiTHe Syra
Visas endast för inloggade
Klara Ljunggren Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Klas Johansson OK Tranan
Visas endast för inloggade
Kristina Tedhamre Snättringe SK kristina99@hotmail.se
Liisa Leppiko liisa.leppiko@gmail.com
Lina Eriksson linalaj.eriksson@hotmail.se
Linda Renner OK Södertörn
Visas endast för inloggade
Linnea Gustafsson
(Hedersmedlem)
Visborgs OK
Visas endast för inloggade
Lisa Jonsson Nordin Linköpings OK lisa99.jn@gmail.com
Lotten Kindlundh FK Finn
Visas endast för inloggade
Lucas Granberg OK Kåre
Visas endast för inloggade
Lukas Gustavsson
(Hedersmedlem)
vilse@cyrgon.se
Lukas Eveborn OK Roxen lukas@eveborn.se
Lukas Hagberg Kalmar OK lukas.hagberg@telia.com
Lukas Abel lukabe010922@gmail.com
Lukas Ekberg
Magnus Herberthsson
(Hedersmedlem)
Linköpings OK maher@mai.liu.se
Maja Welander OK Djerf
Visas endast för inloggade
Maja Porle Linköpings OK majaporle@gmail.com
Maja Eriksson majasvea.eriksson@gmail.com
Malte Eveborn OK Roxen
Visas endast för inloggade
Malva Eveborn
Visas endast för inloggade
Marcus Jansson Garphyttans IF
Visas endast för inloggade
Mathilda Holmgren mathilda.holmgren1@gmail.com
Matilda Dahn
Mattias Hane OK Tyr mattias.hane@gmail.com
Max Eriksson maxer861@student.Liu.se
Melker Filipsson-Wändah melkerwandahl@hotmail.com
Meta Nordesjö Enebybergs IF
Visas endast för inloggade
Mia Eronn
(Hedersmedlem)
Linköpings OK
Minion 1 OL4
Visas endast för inloggade
Nellie Rydlund Hässleholms OK nellie.rydlund@gmail.com
Nikolaus Stratil-Sauer niko.stratil@gmail.com
Nils Westlund Nilwe906@student.liu.se
Olle Bergstedt Linköpings OK
Visas endast för inloggade
Olle Svensk ollesvensk9@gmail.com
Olle Thimberg olle.thimberg@gmail.com
Oscar Molin Boxholms OK Oscarmolin13@gmail.com
Oscar Ljungberg
Visas endast för inloggade
Oskar Svahn Eksjö SOK oskar.svahn1@gmail.com
Oskar Thomasson oskar.thomasson@gmail.com
Paulina Ek
Peter Aronsson
(Hedersmedlem)
Linköpings OK aronsson.peter@gmail.com
Philip Carlsson
Visas endast för inloggade
Piet Arnoldus Daniels Västerås SOK
Visas endast för inloggade
Sanna Hedberg OK Södertörn sanna.hedberg.sh@gmail.com
Sara Hertegren Järfälla OK sara.hertegren@gmail.com
Simon Runefors Växjö OK simonrunefors@gmail.com
Simon Svahn Eksjö SOK
Visas endast för inloggade
Simon Giselsson Ronneby OK simon.giselsson@gmail.com
Snygg-Elias Adebrant
(world champion)
Tumba Mälarhöjden OK
Visas endast för inloggade
Sofia Palm FK Boken
Visas endast för inloggade
Sofie Wiklund sofiewiklund2@gmail.com
Sven Engström Linköpings OK sveen823@student.liu.se
Tommy Nilsson
(Hedersmedlem)
Tove Ekström Linköpings ok
Visas endast för inloggade
Victor Imark
Viktor Häggström Skarpnäcks OL
Visas endast för inloggade
Viktor Ekström
Visas endast för inloggade
Wilhelm Mellergård wilhelm.mellergard@hotmail.com
William Edvardsson william.olausson03@gmail.com
Antal medlemar: 149 varav 10 st är hedersmedlemar.
Fel på sidan? Kontakta admins © LiTHe Vilse Org.nr: 802455-0108