@lithevilse
LiTHe Vilse
Vilsefakta

LiTHe Vilse är orienteringsföreningen för alla som pluggar på Linköpings Universitet.
Vi har träningar nästan alla dagar i veckan och håller oss för det mesta inom cykelavstånd från Ryd.

Sponsor
Sign-Sport lampspecialisten.se
Länkar
a s f t t
Visar träningar
Datum Tid Samling Namn Ansvarig 1 Ansvarig 2
2012-09-06 18:00 Vallamassivet Sprint-KM
2012-09-10 18:00 Campusvallen Blandad löpträning distans/intervaller Henrik Tosteberg Amy Rankka
2012-09-12 18:00 Rydskogen Höstcup #2 Terese Wängdahl
2012-09-13 18:00 Rydshallen Rullskidträning Amy Rankka
2012-09-17 17:30 Rydshallen SM-träning Henrik Tosteberg
2012-09-17 18:00 Campusvallen Blandad löpträning distans/intervaller
2012-09-19 18:30 Campushallen Liu-loppet
2012-09-24 18:00 Campusvallen Blandad löpträning distans/intervaller
2012-09-26 17:30 I krokarna kring OL-korridorerna0 Super special Rockgympa Matilda Jonsson Emeli Pettersson
2012-09-27 18:00 Rydshallen Rullskidträning Amy Rankka
2012-10-01 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning inomhus/utomhus
2012-10-03 17:15 Militärskjulet söder om sopberget Höstcup #4 David Eriksson Johan Persson
2012-10-04 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2012-10-05 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning inomhus/utomhus
2012-10-08 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning inomhus/utomhus
2012-10-09 18:00 Rydshallen OL-distans Henrik Tosteberg
2012-10-10 17:15 Vallamassivet Höstcupsfinal Anna Algotsson
2012-10-11 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2012-10-12 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-10-15 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-10-16 18:00 Rydshallen OL-distans Henrik Tosteberg
2012-10-17 18:00 Rydshallen Stjärn-OL Elna Forsberg Beatrice Gustavsson
2012-10-18 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2012-10-19 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-10-20 10:30 LOK-gården Långdistans-OL i Linköping
2012-10-22 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-10-25 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2012-10-26 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-10-29 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-10-29 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-10-30 18:00 Rydshallen OL-distans
2012-10-31 18:00 Rydshallen OL-teknik Lisa Andersson Henrik Jonsson
2012-11-01 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2012-11-02 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-11-05 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-11-06 18:00 OL4an Wintercup #1 Amy Rankka Emma Miléus
2012-11-07 18:00 Ryds motionscentrum OL-teknik Daniel Örn Marcus Karlsson
2012-11-08 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2012-11-09 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-11-11 10:20 Statoil Ryd alt Olstorp (se karta) Långdistans-OL i Linköping
2012-11-12 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-11-13 18:00 Rydshallen OL-distans
2012-11-14 17:30 Norra Mörstorp Natt-KM Rasmus Elmelid Olof Sandgren
2012-11-15 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2012-11-16 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-11-19 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-11-20 18:00 Rydshallen OL-distans
2012-11-21 18:00 Fotbollsplanerna Ryd OL-teknik Joel Francen Johan Allard
2012-11-22 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2012-11-23 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-11-26 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-11-27 18:00 Bastun på BK13 Wintercup #2 Niclas Hägglund Peter Eriksson
2012-11-28 18:00 Rydshallen OL-Intervaller Mathias Hallmén Oskar Daniels
2012-11-29 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2012-11-30 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-12-01 11:00 OL3 Stadsmästerskapen Fredrik Johansson Fredrik Johansson
2012-12-03 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-12-05 18:00 Rydshallen OL-teknik Anna Schmiterlöw Oskar Eklöf
2012-12-06 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2012-12-07 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-12-10 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-12-12 18:00 OL3 Wintercup #3 Marcus Jansson Martin Jansson
2012-12-13 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2012-12-14 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2012-12-17 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-01-10 20:15 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-01-14 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-01-16 18:00 Rydshallen OL-teknik Henrik Tosteberg Amy Rankka
2013-01-17 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-01-18 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-01-21 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-01-22 18:00 OL2 Wintercup #4 Frida Andersson Niklas Olsson
2013-01-23 18:00 Rydshallen OL-teknik Emil Jönsson Emil Kalered
2013-01-24 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-01-25 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-01-28 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-01-30 18:00 Rydshallen/Vallamassivet OL-teknik Sofia Gustavsson Pernilla Petersson
2013-01-31 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-02-01 17:30 Campushallen, Friidrottshallen LiU KM 3000m
2013-02-04 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-02-05 18:00 Rydshallen OL-distans
2013-02-06 18:00 Rydshallen OL-teknik Jenni Simola Fredrik Larsson
2013-02-07 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-02-08 17:30 Campushallen, Friidrottshallen LiU KM 1500m
2013-02-09 10:00 OL4an The Epic Wintercupen numero 5 Olof Sandgren Anton Wiberg
2013-02-11 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-02-13 18:00 Rydshallen 18.00 eller Vallamassivet 18.15 Keps-OL Therese Klintberg Anton Sundin
2013-02-14 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-02-15 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-02-18 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-02-19 17:45 OL3 Wintercup #6 Alva Olsson Julia Modig Tjärnström
2013-02-20 18:00 Rydshallen 18.00 eller starten (utmärkt på kartan) runt 18.10 OL-Intervaller i en rolig form Lina Lång Sara Jonsson
2013-02-22 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-02-25 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning
2013-02-26 18:00 Rydshallen OL-distans
2013-02-27 18:00 Rydshallen OL-teknik
2013-02-28 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-03-01 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning inomhus/utomhus
2013-03-04 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning inomhus/utomhus
2013-03-05 18:00 Rydshallen OL-distans
2013-03-06 18:00 Rydshallen OL-teknik Linn Bränneby Maccan Hansson
2013-03-07 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-03-08 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning inomhus/utomhus
2013-03-09 09:00 Träningsdag Jenni Simola
2013-03-11 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning inomhus/utomhus
2013-03-14 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-03-15 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning inomhus/utomhus
2013-03-17 11:00 Golfbanan Skid-O KM (inställt) Johan Nyman Amy Rankka
2013-03-18 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning inomhus/utomhus
2013-03-21 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-03-22 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning inomhus/utomhus
2013-04-01 08:30 Rydshallen SM-träningsdag Huskvarna Henrik Tosteberg Amy Rankka
2013-04-03 18:00 Västra delen av Universitetssjukhusets parkering OL-teknik Erik Boman Erik Malmberg
2013-04-04 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-04-05 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning inomhus/utomhus
2013-04-06 09:00 Ryd Samåkning till träningtävlingarna i Borensberg Henrik Tosteberg Amy Rankka
2013-04-08 18:30 Campushallen Intervallträning utomhus
2013-04-09 17:00 Gräsplanen väster om kyrkogården Vårcup #1 Albin Olausson Karl Walheim
2013-04-11 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-04-12 17:30 Campushallen Intervallträning utomhus
2013-04-15 18:30 Campushallen Intervallträning utomhus
2013-04-17 17:00 Vallamassivet Vårcup #2 Viktor Antonsson Andreas Bergander
2013-04-18 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-04-19 17:30 Campushallen Intervallträning utomhus
2013-04-22 18:30 Campushallen Intervallträning utomhus
2013-04-24 17:45 LOK-gården Träningskväll med Peter Öberg Amy Rankka Beata Falk
2013-04-25 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-04-26 17:30 Campushallen Intervallträning utomhus
2013-04-29 18:00 Sandvik Dag-KM (Vårcup #3) Erik Sköld Jonas Lundgren
2013-05-02 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-05-03 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning på gräs/bana
2013-05-06 18:00 Rydshallen Rullskidträning Amy Rankka
2013-05-06 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning på gräs/bana
2013-05-08 17:30 Vidingsjö Motionscentrum Vårcup #4 Maria Elmelid Frida Karlsson
2013-05-13 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning på bana
2013-05-15 17:45 Ryds motionscentrum Vårcupsfinal Sofia Salomonsson Lovisa Ljung
2013-05-16 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-05-17 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervallträning på bana
2013-05-23 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-05-24 17:30 Campushallen Intervaller
2013-05-27 18:00 Ryds motionscentrum Tokruset Amy Rankka
2013-05-30 20:15 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-09-11 17:45 Vallamassivet Sprint-KM Anton Wiberg Emma Miléus
2013-09-16 18:00 Rydshallen Backträning
2013-09-18 17:30 Slaka Höstcup 2 Matilda Jonsson Martin Jansson
2013-09-23 18:00 Rydshallen Backträning LiTHe Syra
2013-09-24 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen OL-Distans Anton Wiberg
2013-09-25 18:00 Fröberget Höstcup 3 Hanna Modig Tjärnström
2013-09-27 17:30 campushallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2013-09-30 18:00 Rydshallen Backträning
2013-10-02 17:00 Rydsskogen Höstcup 4 Julia Modig Tjärnström Sara Jonsson
2013-10-03 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra LiTHe Syra
2013-10-04 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiU Elitidrott LiTHe Syra
2013-10-07 18:00 Rydshallen Backträning LiTHe Syra
2013-10-08 17:45 Vilseskärmen vid Rydshallen Keps-OL Johan Persson
2013-10-09 16:45 Vallaskogen Höstcup 5 Thomas Pettersson Joel Käll-Karlsson
2013-10-10 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2013-10-11 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiU Elitidrott LiTHe Syra
2013-10-14 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2013-10-16 18:00 Rydshallen Keps-OL Niklas Olsson Frida Andersson
2013-10-17 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2013-10-18 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2013-10-21 18:00 Rydshallen Backträning Rasmus Elmelid
2013-10-21 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2013-10-22 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen OL-Distans Oskar Daniels Mathias Hallmén
2013-10-23 18:00 Rydshallen OL-träning Marcus Jansson Tobias Beckius
2013-10-24 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2013-10-25 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2013-10-29 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen OL-Distans Joakim Wigertz Martin Sand
2013-10-30 18:00 Rydshallen OL-träning Sara Jonsson
2013-10-31 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2013-11-04 18:00 Rydshallen Backträning
2013-11-05 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen OL-Distans Alva Olsson
2013-11-06 18:00 Topen av Vallamassivet Keps-OL Johan Persson
2013-11-06 18:00 Natt-KM Jonas Lundgren Malin Leijon-Lind
2013-11-07 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2013-11-12 18:00 Bjälbogatan 6c Wintercup 1 Johan Persson Per Carlborg
2013-11-13 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen OL-träning Henrik Jonsson Lisa Andersson
2013-11-14 18:00 Natt-KM Jonas Lundgren Jonas Lundgren
2013-11-14 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa
2013-11-15 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller
2013-11-18 17:40 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller ute/inne
2013-11-18 18:00 Rydshallen Backträning Rasmus Elmelid
2013-11-19 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen OL-Distans Alexander Moberg Gustav Eklöf
2013-11-20 18:00 Rydshallen Rävjakt Therese Klintberg Frida Karlsson
2013-11-21 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2013-11-22 17:15 Campushallen, Friidrottshallen Creativ Friskård-info
2013-11-22 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller
2013-11-25 17:40 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller ute/inne
2013-11-26 17:45 Bastun på BK13 Wintercup 2 Niclas Hägglund Peter Eriksson
2013-11-27 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen OL-träning Anton Wiberg
2013-11-28 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2013-11-29 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller
2013-12-02 17:40 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller ute/inne
2013-12-02 18:00 Rydshallen Backträning
2013-12-03 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen OL-Distans Daniel Nilsson Henning Hall
2013-12-04 18:00 Rydshallen OL-träning Olof Sandgren
2013-12-05 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2013-12-06 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller
2013-12-07 10:45 Djurgårdsgatan 71 Stadsmästerskapen Alva Olsson Alva Olsson
2013-12-09 17:40 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller ute/inne
2013-12-10 18:00 Bastun på Rydsvägen 260 Wintercup 3 Johan Nyman Amy Rankka
2013-12-11 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen OL-träning Sara Nordvall Forsberg Anna Algotsson
2013-12-12 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2013-12-13 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller
2013-12-16 17:40 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller ute/inne
2013-12-18 18:00 Rydshallen OL-träning Linnéa Daniels Robert Pettersson
2014-01-20 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-01-21 18:00 Ol-träning Karl Walheim Albin Olausson
2014-01-22 18:00 Kaptensgatan 2 Wintercup 4 Sofia Gustavsson Pernilla Petersson
2014-01-23 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-01-24 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-01-27 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-01-28 18:00 Rydshallen Ol-träning Anton Wiberg Joel Käll-Karlsson
2014-01-30 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-01-31 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-02-03 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-02-04 18:00 Rydshallen Rävjakt Thomas Pettersson Sara Nordvall Forsberg
2014-02-05 18:00 OL2 Wintercup 5 Karin Gustafsson Sara Rönnby
2014-02-06 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-02-07 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-02-10 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-02-11 18:00 Rydshallen Ol-träning Jonas Lundgren Joakim Wigertz
2014-02-12 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-02-13 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-02-14 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-02-15 12:15 Bastun på Rydsvägen 260 Wintercup-final Martin Jansson Marcus Jansson
2014-02-17 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-02-18 18:00 Rydshallen Ol-träning Sara Bergman Anna Wehlin
2014-02-19 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-02-20 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-02-21 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-02-24 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-02-25 18:00 Rydshallen Ol-träning Lina Lång Lina Lång
2014-02-26 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-02-27 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-02-28 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-03-03 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-03-04 18:00 Rydshallen Ol-träning Anton Sundgren Robert Pettersson
2014-03-05 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-03-06 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-03-07 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-03-10 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-03-11 18:00 Rydshallen Ol-träning Therese Klintberg Emeli Pettersson
2014-03-12 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-03-13 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-03-14 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-03-17 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-03-18 18:00 Rydshallen Ol-träning Erik Boman
2014-03-19 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-03-20 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-03-21 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-03-24 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-03-25 18:00 Rydshallen Ol-träning Lukas Gustavsson Johan Persson
2014-03-26 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-03-27 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-03-28 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-03-31 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-04-01 18:00 Vallamassivet Ol-träning Beata Falk Lovisa Falk
2014-04-02 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-04-03 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-04-04 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-04-07 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-04-08 18:00 Rydshallen 18:00 eller nedanför Vallamassivet 18:15 Ol-träning Stina Anderjon Emil Rankka
2014-04-09 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-04-10 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-04-11 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-04-14 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-04-15 18:00 Rydskogen Vårcup #1 Oskar Daniels Henrik Tosteberg
2014-04-16 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-04-21 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-04-23 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-04-25 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-04-28 17:40 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiTHe Syra
2014-04-29 18:00 Campushallen LiU-Loppet Therese Klintberg Johan Nyman
2014-04-30 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-05-01 14:00 Öster om frisbee-golf hål nummer7 Vårcup 2 Anton Wiberg Anton Oddmo
2014-05-01 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-05-02 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-05-05 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-05-06 17:45 Typ Vidingsjö Motionscentrum (se karta) Vårcup 3 Peter Eriksson Emil Kalered
2014-05-07 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-05-08 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-05-09 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-05-12 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-05-13 17:45 Sandvik Vårcup 4 (Dag-KM) Albin Detterfelt
2014-05-14 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-05-15 20:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-05-16 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-05-19 18:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-05-20 18:00 Vallamassivet Vårcupsfinal Emil Svalbring Rasmus Elmelid
2014-05-21 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Backträning LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-05-23 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-05-27 18:00 Ryds motionscentrum Tokruset Anton Wiberg Emma Miléus
2014-09-10 17:30 Nordväst om Rosenkällasjön Höstcup 2 Anton Wiberg Anton Sundgren
2014-09-11 18:00 Rydshallen Backintervaller
2014-09-17 17:30 Blålagunen, Slaka Höstcup 3 Hanna Modig Tjärnström Hanna Modig Tjärnström
2014-09-18 18:00 Rydshallen Backintervaller
2014-09-20 09:45 Rydshallen Ins/Outs + Tröskel LiU Elitidrott Fredrik Johansson
2014-09-22 17:30 Rydshallen Rullskid-KM Amy Rankka Marcus Jansson
2014-09-23 18:00 Intervaller
2014-09-24 17:30 Ryds motionscentrum Höstcup 4 Marcus Jansson Thomas Pettersson
2014-09-25 18:00 Backintervaller
2014-10-01 17:15 I Vallarondellen HöstcupsFINAL Martin Jansson Albin Olausson
2014-10-02 18:00 Rydshallen Backintervaller LiTHe Syra LiTHe Syra
2014-10-06 18:00 Vallamassivet Teknikträning Julia Modig Tjärnström Sofia Gustavsson
2014-10-07 17:30 Campushallen LiU Elit Intervaller LiU Elitidrott Fredrik Johansson
2014-10-09 18:00 Rydshallen Backintervaller med LiTHe Syra LiTHe Syra LiTHe Syra
2014-10-09 19:00 Campushallen, C-salen Rockgympa LiTHe Syra LiTHe Syra
2014-10-13 17:30 Campushallen LiU Elit Intervaller LiU Elitidrott LiU Elitidrott
2014-10-15 18:00 Grytsjön Natt-KM Olof Sandgren Erik Jansson
2014-10-15 18:00 Rydshallen Backintervaller med LiTHe Syra LiTHe Syra
2014-10-16 19:00 Campushallen, C-salen Rockgympa LiTHe Syra LiTHe Syra
2014-10-21 18:00 Rydshallen Teknikträning Peter Eriksson Tobias Beckius
2014-10-22 18:00 Rydshallen Backintervaller LiTHe Syra
2014-10-23 19:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra LiTHe Syra
2014-10-24 17:30 Intervaller inomhus LiU Elitidrott LiU Elitidrott
2014-10-27 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiU Elitidrott LiU Elitidrott
2014-10-28 18:00 Rydshallen Teknikträning Emil Rankka Robert Pettersson
2014-10-29 18:00 Rydshallen Backintervaller LiTHe Syra LiTHe Syra
2014-10-30 19:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-11-03 17:30 Intervaller LiU Elitidrott
2014-11-04 18:00 Rydshallen Teknikträning Niklas Olsson Frida Andersson
2014-11-05 18:00 Backintervaller LiTHe Syra LiTHe Syra
2014-11-06 19:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra LiU Elitidrott
2014-11-11 18:00 Ryds motionscentrum Teknikträning Amy Rankka Emma Miléus
2014-11-12 18:00 Bjälbogatan 6c Wintercup 1 Pizzajakten Fredrik Johansson Peter Eriksson
2014-11-13 19:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2014-11-14 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller inomhus LiU Elitidrott
2014-11-17 17:30 Intervaller LiU Elitidrott
2014-11-19 18:00 Rydshallen Teknikträning Henrik Jonsson Joel Käll-Karlsson
2014-11-20 19:00 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiU Elitidrott LiTHe Syra
2014-11-25 18:00 Rydshallen Teknikträning Therese Klintberg Lovisa Falk
2014-11-26 18:00 OL3 Wintercup 2 IKEA-kampen Anton Wiberg Tobias Beckius
2014-12-03 17:30 Grytstorp Teknikträning Carl Torstensson Rasmus Elmelid
2014-12-04 19:00 Campushallen, C-salen Rockgympa LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-12-05 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Inomhusintervaller LiU Elitidrott
2014-12-06 09:30 Parkeringen bakom A-huset Lång-OL Omberg Johan Persson Per Carlborg
2014-12-09 18:00 Rydshallen 18.00 eller vid starten ca 18.15 (se kartan) Teknikträning Erik Boman Mathias Hallmén
2014-12-10 18:00 OL3 (Alsättersgatan 7A) Wintercup 3 Hjulkalendern Martin Jansson Marcus Jansson
2014-12-11 19:00 Campushallen, C-salen Rockgympa LiTHe Syra LiTHe Vilse
2014-12-13 10:00 Djurgårdsgatan 40 Stadsmästerskap Sara Nordvall Forsberg Magnus Johansson
2014-12-18 19:00 Campushallen, C-salen Rockgympa LiTHe Syra LiTHe Vilse
2015-01-20 18:00 Rydshallen 18.00 eller vid starten (enligt karta) på karta ca 18.15 Teknikträning Viktor Antonsson Emil Rankka
2015-01-21 18:00 Irrblosset Wintercup 4 Kartongracet Filip Östman Erik Sköld
2015-01-22 19:30 Campushallen, C-hallen Rockgympa LiTHe Syra
2015-01-23 17:30 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller inomhus LiU Elitidrott
2015-01-26 17:45 Campushallen, Friidrottshallen Intervaller LiU Elitidrott
2015-01-27 18:00 Rydshallen 18.00 eller vid starten vid vallamassivet Teknikträning Moa Svensson Elin Svensson
2015-01-28 18:00 Backintervaller LiTHe Syra
2015-02-03 18:00 Rydshallen Teknikträning Robert Pettersson Bruno Godefroy
2015-02-04 18:00 Björnkärrsgatan 13 Wintercup 5 - Vilsetoppen Anna Algotsson Albin Olausson
2015-02-11 18:00 Backintervaller LiTHe Syra
2015-02-11 18:00 Rydshallen Teknikträning Anton Sundgren Torbjörn Jacobsson
2015-02-14 14:00 Den bästa korridoren (OL3, Alsättersgatan 7A) Ploj-OL Martin Jansson
2015-02-17 18:00 Rydshallen Teknikträning Hanna Modig Tjärnström Therese Klintberg
2015-02-18 18:00 OL1 WintercupsFINAL Karin Gustafsson Anna Wehlin
2015-02-19 17:30 Natt-OL Hanna Modig Tjärnström Julia Modig Tjärnström
2015-02-24 18:00 Rydshallen Teknikträning Daniel Nilsson Erik Boman
2015-03-03 18:15 Rydshallen Teknikträning Joel Käll-Karlsson Albin Olausson
2015-03-08 13:00 Irrblosset Söndagssprint Martin Jansson Julia Davidsson
2015-03-11 18:00 Rydshallen Teknikträning Lovisa Falk Sara Nordvall Forsberg
2015-03-17 18:00 200m S hpl. Teknikträning Emelie Larsson Karl Walheim
2015-03-25 18:00 Rydshallen Teknikträning Mathias Hallmén Daniel Örn
2015-04-01 18:00 Vilseskärmen vid Rydshallen Teknikträning Tobias Beckius Johan Persson
2015-04-08 18:00 Teknikträning Johan Persson
2015-04-15 18:00 Parken bakom Coop Nära Vallaplan Vårcup 1 Elin Svensson Viktor Antonsson
2015-04-22 17:30 Rydshallen Vårcup 2 Niklas Olsson Emil Rankka
2015-04-23 18:00 Tiondelstiomila Johan Persson Joel Käll-Karlsson
2015-04-24 18:15 Irrblosset Rullskidsorientering Martin Jansson
2015-04-29 18:00 Vid parkeringen längst med LOK-milen, se kartan Vårcup 3 Hanna Modig Tjärnström Anton Sundgren
2015-05-06 17:30 Stora Visätter Vårcup 4 Joel Käll-Karlsson Torbjörn Jacobsson
2015-05-11 18:00 Furuliden Vårcup 5 - Dag KM Rasmus Elmelid Karl Walheim
2015-05-20 18:00 Ryds motionscentrum Vårcupsfinal Robert Pettersson Marcus Jansson
2015-05-27 18:00 Ryds motionscentrum Tokruset Lisa Andersson Karl Walheim
2015-09-02 18:00 Rydshallen Höstens första vilseträning Anton Wiberg Martin Jansson
2015-09-08 18:00 Rydshallen Sprint-KM Hanna Modig Tjärnström Emil Rankka
2015-09-15 18:00 Campushallen LiU-Loppet
2015-09-16 17:20 Rydshallen Höstcup #2 Karl Walheim Julia Modig Tjärnström
2015-09-23 17:15 Bjäsäter Höstcup #3 Anton Sundgren Lisa Andersson
2015-09-30 17:15 Vidingsjöskogen Höstcup #4 Martin Jansson Julia Davidsson
2015-10-01 17:30 Rydshallen Rullskid-KM Emelie Larsson Erik Jansson
2015-10-06 17:15 Höstcupsfinal Erik Jansson Moa Svensson
2015-10-13 18:00 Rydshallen 18:00 Teknikträning Emil Rankka Hanna Modig Tjärnström
2015-10-20 18:00 Rydshallen Teknikträning Anton Wiberg Anders Yngve
2015-10-20 20:00 OL1, Alsättersgatan 9C Årsmöte Robert Pettersson
2015-10-27 17:30 Stensjön Natt-km Oskar Svensson Rasmus Elmelid
2015-10-28 18:00 Rydshallen Distansträning
2015-11-03 18:00 Rydshallen Teknikträning Erik Lindgren Carl Torstensson
2015-11-04 18:00 Rydshallen Distansträning
2015-11-10 18:00 Rydshallen Teknikträning - Jakten på livets mening Elin Svensson Anna Wehlin
2015-11-11 18:00 OL1, Alsättersgatan 9C Wintercup #1 Löpsedeln Robert Pettersson Erik Lindgren
2015-11-17 18:00 Rydshallen Teknikträning - Tennis OL Lovisa Falk Erik Boman
2015-11-17 19:15 Gamla Linköping, Cloetta Boden Run for your life
2015-11-24 18:00 Rydshallen 18.00 eller Vallamassivet 18.15 Orientering med precision Therese Klintberg Julia Modig Tjärnström
2015-11-25 18:00 Bastun på BK13 Wintercup #2 Fredrik Johansson Jonathan Andersson
2015-12-01 18:00 Teknikträning Henrik Jonsson Lisa Andersson
2015-12-08 18:00 Rydshallen Keps-OL Kajsa Hammarström Thomas Pettersson
2015-12-12 10:00 OL1 Stadsmästerskapen Martin Jansson Hanna Modig Tjärnström
2015-12-15 18:00 Rydshallen 18:00 eller vid starten ca 18:20 (se kartan) Teknikträning - "Moulin" Maxime Bonneau Erik Boman
2016-01-17 13:00 Linköpings golfklubb, mitt på driving range Skid-O Robert Pettersson
2016-01-20 18:00 OL4an Wintercup #3 Elin Svensson Stina Anderjon
2016-01-26 18:00 Rydshallen 18.00 Teknikträning Erica Pettersson Johan Eklund
2016-02-02 18:00 Rydshallen Keps-OL Jenny Edgren Oskar Svensson
2016-02-03 18:00 Bjälbogatan 6C Wintercup #4 Peter Eriksson Emil Kalered
2016-02-06 10:00 OL2 Klurig Träningstävling Anton Sundgren Frida Jönsson Hellstadius
2016-02-09 17:45 Parkeringen vid irrblosset Teknikträning Karl Walheim Emelie Larsson
2016-02-16 18:00 Teknikträning Tyra Klein Jens Wängdahl
2016-02-23 18:00 Rydshallen Teknikträning Linnéa Engstedt Emil Gunnarsson
2016-02-24 18:00 Björnkärrsgatan 13 Wintercup #5 Anton Wiberg Niklas Olsson
2016-03-02 18:00 Rydshallen Teknikträning Sara Nordvall Forsberg Hugo Lindell
2016-03-09 18:15 Motionscentralen Teknikträning Frida Jönsson Hellstadius Linus Ericson
2016-03-16 18:00 Rydshallen 18.00 Dubbel Keps-OL Frida Andersson Maja Andersson
2016-03-23 18:00 Rydshallen 18.00 eller Vallamassivet 18.15 Teknikträning Alva Olsson Mathias Hallmén
2016-03-30 18:00 Teknikringen 1 E LOKs Natt-KM Alexandra Sundgren Johan Persson
2016-04-06 17:45 Arnebo Vårcup 1 Henrik Tosteberg Lisa Andersson
2016-04-13 17:30 Visäter Vårcup 2 Emma Rosén Viktor Antonsson
2016-04-19 20:30 OL2/3 Öl-ol-träning Oskar Svensson Linus Ericson
2016-04-20 17:15 Koppargölen Vårcup 3 Anna Wehlin Erik Boman
2016-04-27 17:30 Mörstorpesjön Medel-KM Hanna Modig Tjärnström Emil Rankka
2016-05-03 20:30 Innergården mellan ol3 och ol1 Öl-ol-träning Linus Ericson Emil Rankka
2016-05-11 18:00 Kärringegölen Vårcup 4 Linnea Claesdotter Julia Davidsson
2016-05-18 17:45 Öster om grillplatsen vid Skålland Vårcupsfinal Sven Engström Karin Gustafsson
2016-05-24 17:30 Olstorp Lång-km Daniel Nilsson Julia Modig Tjärnström
2016-09-07 18:00 Rydshallen Keps-OL Anna Wehlin Erik Lindgren
2016-09-13 18:00 Johannesborgsparken Sprint-KM Erik Lindgren Anna Wehlin
2016-09-19 18:00 Ryds motionscentrum Prova-på-träning Stina Anderjon Hanna Modig Tjärnström
2016-09-21 17:30 Åbysäcken Höstcup #2 Ellinor Eriksson Hanna Modig Tjärnström
2016-09-26 17:30 Vallamassivet Prova-på-träning Elin Svensson Erik Lindgren
2016-09-28 17:40 Eklandskapet Höstcup #3 Karl Walheim Emelie Larsson
2016-10-05 17:20 Vallarondellen Höstcupsfinal Julia Modig Tjärnström Erik Boman
2016-10-11 18:00 Lambohov Söder Teknikträning Daniel Nilsson Jens Wängdahl
2016-10-15 10:00 OL 1 Höstkul Frida Jönsson Hellstadius Anna Wehlin
2016-10-19 18:00 Rydshallen Teknikträning Karin Gustafsson Linnéa Engstedt
2016-10-25 18:00 Rydshallen (18.00) eller Ryds motionscentrum (18.10) Keps-OL Anton Wiberg Julia Modig Tjärnström
2016-11-01 18:15 Vifolkavallen, Mjölby Natt-KM Kajsa Hammarström Therese Klintberg
2016-11-08 18:00 Rydshallen Teknikträning - Tjeckisk stafett Frida Jönsson Hellstadius Linus Ericson
2016-11-09 18:00 Nya Irrblosset, Vallavägen 4 Wintercup #1 Sara Rönnby Daniel Nilsson
2016-11-15 18:00 Teknikträning Sven Engström Carl Torstensson
2016-11-22 18:00 Rydshallen Teknikträning Erica Pettersson Tyra Klein
2016-11-23 18:00 OL4an Wintercup #2 Robert Pettersson Johan Eklund
2016-11-29 18:00 Rydshallen Teknikträning Ellinor Eriksson Maxime Bonneau
2016-12-06 18:00 Rydshallen Teknikträning Anton Oddmo Robert Pettersson
2016-12-07 18:00 Tröskaregatan 39 Wintercup #3 Anton Wiberg Karin Gustafsson
2016-12-13 18:00 Rydshallen Lucia-träning Therese Klintberg Moa Svensson
2016-12-17 10:00 OL1 Stadsmästerskapen Erik Lindgren Alva Olsson
2017-01-17 18:00 Rydshallen Teknikträning Ellinor Eriksson Erik Lindgren
2017-01-24 18:00 Ryds motionscentrum Teknikträning Albin Detterfelt Lukas Eveborn
2017-01-25 18:00 Kompanigatan 2 Wintercup #4 Frida Jönsson Hellstadius Fredrik Johansson
2017-01-31 18:15 Coop nära Vallaplan Teknikträning Agnes Westerberg Fanny Asketun
2017-02-07 18:00 Rydshallen 18:00 eller vid starten (markerad) 18:10 Teknikträning, har du koll på deffen? Anton Oddmo Johannes Knutas
2017-02-08 18:00 Berzeliigatan 8A Wintercup #5 Viktor Antonsson Jonatan Andersson
2017-02-14 18:00 Rydshallen Speeddating-OL Anton Wiberg Robert Pettersson
2017-02-15 18:00 Bjälbogatan 6C Wintercup #6 Johan Persson Emil Rankka
2017-02-21 18:00 Rydshallen 18.00 eller vid Ryds motionscentrum 18:10 Teknikträning Henrik Eklund Johan Eklund
2017-02-28 18:00 Ryds motionscentrum Teknikträning Sara Hamrefors Erika Blixt
2017-03-07 18:00 Rydshallen OL-intervaller Johan Gustafsson Simon Runefors
2017-03-14 18:15 Vallamassivet Keps-OL Johan Persson Kajsa Hammarström
2017-03-19 10:00 Lång KM Mathias Hallmén Henrik Tosteberg
2017-03-21 18:00 Rydshallen Teknikträning Sara Nordvall Forsberg Linnea Nord
2017-03-29 18:15 Coop Lägerhyddan Sprint-intervaller i T1 Josefine Höög William Pommer
2017-04-05 18:00 Motionscentrum 18.10 Teknikträning Frida Jönsson Hellstadius Pim Hedberg
2017-04-26 18:00 Vårcup #1 Viktor Antonsson Erik Boman
2017-05-01 20:00 Innegården mellan ol1 och ol3 ÖL-OL träning Emil Rankka
2017-05-03 18:00 Ryds Centrum, södra sidan, stora parkeringen Vårcup #2 och Medel KM Erica Pettersson Anton Sundgren
2017-05-08 20:00 Innergården mellan ol1 och ol3 ÖL-OL-träning Emil Rankka
2017-05-10 18:00 Norr om Ljungsbro Ljungsbrokampen och Vårcup #3 Anna Wehlin Erik Lindgren
2017-05-15 19:30 Utanför ol2 ÖL-OL träning och grill! Emil Rankka
2017-05-17 18:00 Vilsefejden (vårcup #4) Hanna Modig Tjärnström Therese Klintberg
2017-05-24 18:00 Dalby hembygdsförening, Nykil Vårcupsfinal Emil Rankka Oskar Daniels
2017-09-11 18:00 Mellan vittraskolan och slestadsskolan, Lambohov SprintKM Henrik Eklund Ellinor Eriksson
2017-09-20 17:20 Höstcup#2 Julia Modig Tjärnström Lukas Eveborn
2017-09-27 18:00 Höstcup#3 Hanna Modig Tjärnström Fanny Asketun
2017-10-04 18:00 Höstcupsfinal! Moa Svensson Elin Svensson
2017-10-10 18:00 Teknikträning Erica Pettersson Anton Sundgren
2017-10-17 18:00 Teknikträning Stina Anderjon Erika Blixt
2017-10-24 18:00 Teknikträning Jens Wängdahl Daniel Nilsson
2017-10-31 18:00 Teknikträning Anna Wehlin Emma Helmersson
2017-11-07 18:00 NattKM Johan Persson Maxime Bonneau
2017-11-14 18:00 Teknikträning Simon Runefors Henrik Eklund
2017-11-15 18:00 Wintercup#1 Erik Lindgren Robert Pettersson
2017-11-21 18:00 Teknikträning Erik Boman Johan Eklund
2017-11-28 18:00 Teknikträning Johan Gustafsson Jenny Edgren
2017-11-29 18:00 Wintercup#2 Emil Rankka Simon Runefors
2017-12-05 18:00 Teknikträning Pim Hedberg Linnea Nord
2017-12-12 18:00 Teknikträning Fanny Asketun Ellinor Eriksson
2017-12-13 18:00 Wintercup#3 Elin Svensson Stina Anderjon
2018-01-24 18:00 Wintercup#4 Agnes Westerberg
2018-02-07 18:00 Wintercup#5 Julia Modig Tjärnström Kajsa Hammarström
2018-02-21 18:00 Wintercup#6 Carl Torstensson Jonathan Andersson
Fel på sidan? Kontakta admins
© LiTHe Vilse